Hartelijke groeten aan mijn broeders en zusters in de Heer.
Het is duidelijk dat God iets aan het doen is in ons land. Het was zelfs op het nieuws dat er een groeiend aantal mensen gelovig zijn, het is weliswaar heel breed genomen van alle diverse godsdiensten.
Wat mij vooral bezighoudt, is gebed. Opwekking of vernieuwing in de geloofsbeleving komt door gebed en overgave aan de Heer. Deze vernieuwings-beweging kan ook alleen in stand blijven door aanhoudend gebed.
Wat ook zeer belangrijk is dat voorbidders de Heer vragen voor openbaring, waar en wat de geestelijke bolwerken zijn, die het werk van God hinderen. We hebben de volmacht van God om op te treden tegen deze bolwerken en deze neer te halen in de naam van Jezus. Bolwerken zijn versterkte plaatsen van de vijand, die door zonde en alle ongerechtigheid van mensen een open deur hebben om daar hun macht en gezag uit te oefenen.
Het boek Daniel, de hoofstukken 9-10-en 11 geven ons inzicht over deze geestelijke strijd in de hemelse gewesten. Omdat Daniel een bidder was, hij bad dagelijks driemaal, gaf God hem hemelse openbaringen zelfs voor deze tijd.
Zo wil God ook in deze tijd aan Zijn kinderen openbaringen geven zodat we weten hoe te handelen in Jezus naam.
Ook wij behoren net als Daniel een passie en bewogenheid te hebben voor ons land. Het geheim van Daniel zijn gebedsleven was, zijn kennis van het woord. Dat gaf hem het geloof in de beloften van God, en daarom kon hij in geloof bidden en pleiten op wat God eerder door Zijn profeten had gezegd. We kunnen niet volhardend bidden als we Gods woord niet kennen en geloven.
Deze maand gaan we beginnen met de school voor Leiderschap. We zijn zeer gezegend met de school voor discipelschap en zien ernaar uit wat de Heer gaat doen in deze komende maand. Als u zich nog niet heeft opgegeven kan dat alsnog, laat het mij even weten.
Ik wens u allen Gods zegen toe en Jezus naam.
Pastor Verkuil